Partnerzy Medialni
Współpraca Medialna
NOWOŚCI na targach SALMED!

Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego to doskonała okazja, aby zobaczyć liczne nowości produktowe w jednym miejscu. Jesteś ciekaw, czym w tym roku zaskoczą Ciebie wystawcy?

Nowe produkty stanowią największą atrakcję dla gości targowych. Wystawcy targów SALMED zdając sobie z tego sprawę, zadbają o to, by czas spędzony w Poznaniu miedzy 15 a 17 marca obfitował w liczne doznania zwiazane z oglądaniem i testowaniem nowości rynkowych. Targi SALMED to jedno z tych miejsc, podczas którego każdy uczestnik może zobaczyć, jak w praktyce działają przyrządy medyczne, porozmawiać z ekspertami i dowiedzieć się z pierwszej ręki o panujących w branży medycznej trendach i potrzebach.

Poniżej prezentujemy listę przykładowych nowości produktowych przesłanych przez Wystawców targów, a które już od 15 marca będą na wyciągnięcie ręki podczas targów. Lista aktualizowana jest każdego dnia, zatem odwiedzajcie nas regularnie!

Stan na 08.03.2018 r.

Agapit Sp. z o.o. Sp. K.

Profesjonalny środek do dezynfekcji powierzchni – Septa Cid Ex X1

Alkoholowy preparat do szybkiej dezynfekcji powierzchni. Przeznaczony do stosowania w placówkach służby zdrowia. Posiada szerokie spektrum biobójcze – bakterie i grzyby, w krótkim czasie. Nie wymaga spłukiwania.

 

septa_cid_ex_x1.JPG
Agapit Sp. z o.o. Sp. K.

A-B Plus system antybakteryjny

Kompletny system czyszczenia, którego elementy zostały wykonane z tworzywa ograniczającego rozwój bakterii i drobnoustrojów. Zapewnia lepszą higienę i bezpieczeństwo. Jest zgodny z ISO 22196-2011 oraz ISO 20743-2007.

 

system_ab_plus.JPG
Agapit Sp. z o.o. Sp. K.

Odkurzacz specjalistyczny Topper 1/27 Hepa ISO5

Profesjonalny odkurzacz jednosilnikowy wykonany z tworzywa o właściwościach antybakteryjnych. Dedykowany do pracy w branży medycznej. Zgodny z normą ISO 14644-1 oraz normą o ograniczonej emisji pola elektromagnetycznego.

 

topper_iso5.jpg
Agapit Sp. z o.o. Sp. K.

System Unilav

System, który ma wiele zastosowań. Sprawdzi się zarówno przy nakładaniu powłok polimerowych, przy myciu posadzki na mokro oraz w dezynfekcji. Zapewnia wygodę użycia i spore oszczędności w produktach chemicznych.

 

unilav.JPG
Agapit Sp. z o.o. Sp. K.

Septa Basic

Linia ekonomicznych produktów do sprzątania złożona z 6 koncentratów, niezbędnych w każdym miejscu, w którym chcemy zadbać o czystość (Floor BC, Glass BC, Sanitar BC, Multiclean BC, Universal BC oraz Cytrus BC).

 

septa_basic.jpg
ALVO Sp. z o.o. Sp. k.
ALVO Serenada-B

Uniwersalny stół operacyjny, który wychodzi naprzeciw specjalizowanym potrzebom pacjentów i chirurgów bariatrycznych. Bezpieczne obciążenie robocze do 450 kg. Doceniany za walory kliniczno-użytkowe w korzystnym przedziale budżetowym.
alvo_serenada-b-3.jpg
ALVO Sp. z o.o. Sp. k.

ALVO Rapsodia

Stół operacyjny ALVO Rapsodia oferuje chirurgom laparoskopowym dużą swobodę działania, poprzez ekstremalne osiągi góra-dół - min. wysokość 600 mm oraz pozycje umożliwiające bezpieczne ułożenie pacjenta, kontrolę i dostęp do pola operacyjnego.

 

alvo_rapsodia.jpg
ALVO Sp. z o.o. Sp. k.

Myjnia chirurgiczna ALVO Premium

Myjnia chirurgiczna ALVO Premium została zaprojektowana na podstawie wywiadów z zespołami chirurgicznymi i zgodnie z zaleceniami WHO. Myjnia, w formie gotowego modułu, rozwiązuje dwa problemy: epidemiologiczny oraz architektoniczny.

 

nowosci.jpg
AssisTech Sp. z o.o.
C - Eye to innowacyjny system wykorzystujący śledzenie ruchu gałek ocznych, aby umożliwić komunikacje, wesprzeć diagnozę i rehabilitację osób po urazach, udarach, wybudzonych ze śpiączki i w innych ciężkich stanach neurologicznych. ast2_pl_1.png
BTL Polska

StarWalker®- nowa gwiazda laseroterapii. Ultrawydajny
system laserowy StarWalker® Pico-Nano-KTP generuje
aż 4 długości fal laserowych i pracuje w 14 trybach.
O jego potędze świadczy fakt, że jest w stanie wyemitować
gigantyczną moc w ultrakrótkich impulsach.

 

starwalker_maqx_white_btl.jpg
System ergospirometryczny BTL CardioPoint CPET
System BTL CPET umożliwia diagnozowanie układu krążenia i oddechowego podczas wysiłku. Doskonale nadaje się do zastosowania w placówkach medycznych i umożliwia dokonanie precyzyjnych analiz, interpretacji oraz postawienie trafnej diagnozy.
btl_cardiopoint-cpet_pic_unit_patient_al

BTL-CPMotion K Elite

Szyna CPM z modułem stawu skokowego. Najbardziej zaawansowana szyna CPM do terapii trzech stawów kończyny dolnej: biodrowego, kolanowego i skokowego. Szybka i łatwa obsługa, regulacja ustawień w czasie rzeczywistym i gotowe programy terapeutyczne.
btl-cpmotion_pic_with_model.jpg

BTL-6000 SIS

Super Indukcyjna Stymulacja. Innowacyjna technologia wykorzystująca pole elektromagnetyczne wysokiej intensywności. Bezobsługowa terapia i natychmiastowe efekty w zakresie redukcji bólu, regeneracji, miorelaksacji, miostymulacji i mobilizacji stawów.
btl-6000_super_inductive_system_pic_impi

BTL - Stride Smart Alter-G

System analizy chodu do bieżni antygrawitacyjnej Alter-G. Analiza chodu w trakcie terapii na bieżni antygrawitacyjnej. Obiektywna ocena i raportowanie postępów terapii w odciążeniu dzięki systemowi czujników oraz kamer.

m320_patient_wide_nocameras_logo_btl-3.j
EGERTON Sp. Z o.o.

Egerton Lulu Prosta, niezawodna i trwała konstrukcja zapewnia komfort i wygodę użytkowania a także bezproblemowe działanie w trakcie użytkowania. Możliwość wyboru pomiędzy łóżkiem z regulacją ręczną bądź elektryczną, pozwala dopasować łóżko do swoich potrzeb. Łóżko doskonale sprawdza się na oddziałach dziecięcych i noworodkowych. Dzięki specjalnej, dedykowanej nadstawce montowanej do ramy, łóżko tworzy idealny produkt dla matki i dziecka. Nadstawka zapewnia stały kontakt matki z niemowlęciem.

 

 

imgp6263-3.jpg

imgp6270-3.jpg

Audyt dostępności i projektowanie dostępności, mające na celu dostosowanie placówki do potrzeb pacjentów niepełnosprawnych i bariatrycznych. map.png
Kompleksowe wyposażenie placówek służby zdrowia – tworzenie i realizacja projektów wnętrz, doradztwo w doborze wyposażenia oraz montażu urządzeń. plac.png
Eres Medical Sp. z o.o.

Magneto Stym

Urządzenie do leczenia nietrzymania moczu i innych schorzeń układu moczowo-płciowego w sposób nieinwazyjny i bezbolesny. Magneto Stym działa na zasadzie magnetostymulacji mięśni dna miednicy, dzięki wbudowanej w siedzenie fotela cewce.

 

magneto_stym_prestige-2.jpg
Eres Medical Sp. z o.o.

Unica 520

Najnowszej generacji diodowa lampa operacyjna, zapewniająca białe jednolite oświetlenie pola operacyjnego, które nie oślepia i cechuje się wysoką bezcieniowością dzięki zastosowanemu systemowi podwójnego odbicia światła 2R.

 

unica_sufitowa_podwojna-2.jpg
Fabryka Aparatury Elektromedycznej FAMED Łódź S.A.

Lampa operacyjna HELIOS160

Lampa operacyjna HELIOS160 wykorzystuje jako źródło światła białe diody LED. Nowoczesna, monolityczna konstrukcja kopuły zapewnia łatwość utrzymania w czystości, ergonomię użytkowania i doskonałą współpracę z nawiewem laminarnym.
news.jpg
Forel Medical Wojciech Borkowski
HELIC ABT® Reader, aparat do pomiaru amoniaku w jamie ustnej, służy do diagnozowania infekcji Helicobacter pylori, która powoduje bóle brzucha, nieżyt żołądka oraz wrzody żołądka (dwunastnicy). Test HELIC ABT jest bezinwazyjny i bezpieczny. Można go wykonywać również u dzieci od 4 roku życia oraz kobiet w ciąży. Urządzenie pozwala na wykonanie badania i uzyskanie wyników w zaledwie 15 minut. helic-abt-reader.jpg
Formed Sp. z o.o., Sp.K

TEDDY BED. Łóżko młodzieżowe na oddziały szpitalne

Łóżko zaprojektowane ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa i wyjątkowych potrzeb dzieci, opiekunów jak i personelu. Posiada przyjazny design oraz wiele rozwiązań funkcjonalnych ułatwiających pobyt w szpitalu dzieciom i młodzieży.

 

teddy_bed_formed.jpg
Formed Sp. z o.o., Sp.K

INTEROOM. Zintegrowany system zarządzania salą operacyjną

INTEROOM to w pełni intuicyjny i łatwy w obsłudze system zarządzania salą operacyjną do realizacji wielu zadań skupionych w jednym miejscu. Największą zaletą jest modułowość która sprawia że system można zawsze dostosować do potrzeb użytkowników.

 

interoom_formed.jpg
Formed Sp. z o.o., Sp.K

MILVA. Wielofunkcyjne łóżko z napędami mechanicznymi

Łóżko MILVA jest łóżkiem wielofunkcyjnym przeznaczonym do pielęgnacji, leczenia i diagnozowania pacjenta. Najważniejszą jego cechą jest nieelektryczny sposób sterowania funkcjami łóżka. Wyróżnia go konstrukcja z dwoma pompami hydraulicznymi.

 

milva_formed.jpg
Formed Sp. z o.o., Sp.K

HIRO stół operacyjno-zabiegowy

Stół HIRO przeznaczony jest do wykonywania zabiegów ogólnych, a w połączeniu z wyposażeniem do zabiegów specjalistycznych. Posiada wiele funkcji stołów operacyjnych. Oparty jest na budowie kolumnowej, posiada ergonomiczny i nowoczesny kształt.

 

baner_salmed_900x300_en.jpg
Genway

Bezprzewodowy wyświetlacz kolejkowy Kaler GEN-500

Urządzenie służy do wyświetlania numeru pacjenta i okienka/gabinetu, do którego ma się zgłosić. Dostępna jest zapowiedź słowna lub tylko sygnał dźwiękowy przypominający o zmianie numeru. Odbiornik komunikuje się z klawiaturą sterującą bezprzewodowo,

 

1-002.jpg

Programator kolejkowy GEN-500P

Bezprzewodowa klawiatura służy do wprowadzania kolejnych numerów osób w kolejce. Wystarczy podać pierwszy numer i później posługiwać się klawiszami + i -. Do działania wymaga jedynie dostępu do zasilania.

 

gen-500p.jpg
KAMED Manfred Glomb

Łóżko z pozycją kardiologiczną CARO

Multifunkcjonalne łóżko do opieki długoterminowej. Jego funkcjonalność oraz udogodnienia w postaci wózka inwalidzkiego wpływają na poprawę stanu zdrowia pacjenta. Doskonale sprawdza się się dla pacjentów niechodzących i wymagających karmienia. To łóżko elektryczne o solidnej konstrukcji i wygodnej regulacji elektrycznej. Posiada funkcję krzesła kardiologicznego.

 

 

lozko1.jpg
KONCEPT-L S.A.

Panel komputerowy Arbor PC1015

Arbor PC1015 to panel komputerowy, który pełni funkcję multimedialnego asystenta. Urządzenie umożliwia szybki dostęp m.in. do informacji dotyczących pacjenta, harmonogramu gabinetu, prezentacji statusu. Łatwą obsługę zapewnia 10-calowy panel dotykowy

 

1.png

Drukarka kart Entrust Datacard CR805

Entrust Datacard CR805 to retransferowa drukarka kart z funkcjami bezpieczeństwa. Wykrywa złośliwe oprogramowanie i posiada zamki zabezpieczające przed kradzieżą. Zapewnia najwyższą, fotograficzną jakość obrazu i wydruk kart dostępu na żądanie.

 

2.png

Drukarka etykiet Brother QL-810W

Brother QL-810W to profesjonalna, biurkowa drukarka etykiet umożliwiająca dwukolorowy wydruk w technologii termicznej. Urządzenie charakteryzuje wysoka prędkość 176 mm/s w trybie monochromatycznym (24 mm/s w kolorze) oraz rozdzielczość 300x600 dpi.

 

3.png

Terminal danych CipherLab RS50

CipherLab RS50 to terminal danych łączący użyteczność osobistą i funkcjonalność smartfonu. Jest poręczny, intuicyjny w obsłudze, posiada obszerną pamięć podręczną oraz czytnik kodów z możliwością szybkiego zbierania danych nawet z uszkodzonych kodów.

 

4.png

Wózek medyczny Koncept-L KL-150

Koncept-L KL-150 to wytrzymały i stabilny wózek medyczny. Został wyposażony w hamulce, 8 podręcznych szuflad na akcesoria oraz miejsce na laptopa, z obudową zabezpieczająca przed kradzieżą. Wszystkie elementy wykonano z najwyższej jakości materiałów.

 

5.png
Laparo Sp. z o.o.

Laparo Aspire

Trenażer laparoskopowy przeznaczony dla klientów indywidualnych do użytku domowego – głównie dla lekarzy rezydentów i chirurgów. Jest to urządzenie do treningu laparoskopii o unikalnych właściwościach oraz oprogramowaniem w swoim przedziale cenowym.

 

saworys_laparo.jpg

Laparo Advance

Trenażery laparoskopowe z serii Laparo Advance dedykowane są dla klientów instytucjonalnych: szpitali i oddziałów szpitalnych. Cechują się doskonałą jakością, funkcjonalnością i ergonomią. Służą poprawie umiejętności lekarzy, rezydentów, studentów.

 

laparo_advance1-002.jpg

Laparo Analytic

Pierwszy trenażer laparoskopowy na świecie, który usprawnia proces nauki wprowadzając automatyzację oceny wykonanego treningu, możliwość pracy sieciowej oraz historię treningów. Przeznaczony dla oddziałów szpitalnych, jak i Uczelni Medycznych.

 

laparo_1-002.jpg
LARS

LARSA RA

to oświetlenie główne, które zapewnia idealne warunki pracy lekarzom i pracownikom medycznym, dla których kolory i odcienie są ważne. Dzięki świetnemu oddawaniu barw lampa sprawdza się w dermatologii, protetyce dentystycznej, laboratoriach.

larsa_ra.jpg

LARSA System

LARSA to nowy, estetyczny system oświetlenia LED do sufitów podwieszanych w obiektach medycznych, który nie tylko spełnia wymagające normy oświetlenia klinicznego, ale również pozwala tworzyć wzory świetlne nadając wnętrzom indywidualnego charakteru.

 

larsa_system.jpg
M3software so. z o.o.

ST-900 Wodoodporny przycisk połączenia

Wodoodporny przycisk połączenia, nadaje się do zastosowania na zewnątrz Gdy klienci potrzebują pomocy, mogą nacisnąć przycisk połączenia Server powiadamia, który stół potrzebuje obsługi przez odbiornik lub pager

 

st_900.jpg

SRL-200

Sygnał świetlny dla szybkiej komunikacji. Syrena z sygnalizacja świetlną. Naciśnij aby przywołać obsługę Światełko alarmowe miga przez 15 minut Zacznie migać ponownie po 15 minutach [chyba, że połączenie zostanie anulowane]

srl_200.jpg
MEDI.COM

Wideokolposkop HD-1000 Videocolposcope HD-1000 Wideokolposkop służy do obrazowania i diagnostyki dolnego odcinka żeńskich narządów płciowych. Jest nowocześniejszą wersją znanego od dziesięcioleci urządzenia o podobnym przeznaczeniu – kolposkopu.

 

wideokolposkop.jpg
MEDfitness Maniac Gym A.B.H. Leszczyńscy

Analizator składu ciała InBody270

Dokładny i skuteczny sposób oceny składu ciała i stanu zdrowia osoby, a także kontroli zmian składu ciała w czasie, dzięki czemu bardzo łatwo jest kontrolować postępy i dopasowywać efektywne programy odchudzające, treningowe czy rehabilitacyjne.

 

inbody270-analizator_skladu_ciala.jpg
MEDfitness Maniac Gym A.B.H. Leszczyńscy

Analizator składu ciała InBody370

Precyzyjna analiza aktualnego składu ciała, zmian i postępów programu treningowego i dietetycznego. Opatentowana technologia InBody nie wykorzystuje szacowań empirycznych w badaniu, dzięki czemu płeć czy wiek nie mają wpływu na wyniki.

 

inbody370_analizator_skladu_ciala_2-2.jp
MEDfitness Maniac Gym A.B.H. Leszczyńscy

Analizator składu ciała InBody570

Najszybsze, ulepszone rozwiązanie umożliwiające monitorowanie zdrowia. Oddzielny pomiar dla tułowia, kończyn górnych i dolnych to gwarancja dokładnie zmierzonych wartości tkanki tłuszczowej, mięśni szkieletowych i rozkładu wody w organizmie.

 

analizator_skladu_ciala_inbody570_2.jpg
MEDfitness Maniac Gym A.B.H. Leszczyńscy

Analizator składu ciała InBody770

Dokładny i niezawodny analizator zapewniający kompleksowe dane diagnostyczne w celu monitorowania stanu zdrowia. Umożliwia przeprowadzenie analizy i diagnozy zarówno dorosłych jak i dzieci, w tym osób z otyłością 1 i 2 stopnia.

 

analizator_skladu_ciala_inbody770_2.jpg
MEDfitness Maniac Gym A.B.H. Leszczyńscy

Analizator składu ciała InBodyS10

Specjalistyczny analizator dla dializowanych pacjentów. Pozwala ustalić właściwą suchą masę ciała, daje zalecenia dotyczące zawartości wody w organizmie i stanu masy mięśniowej, które są kluczowymi czynnikami do wydłużenia okresu życia dializowanych.

 

analizator_skladu_ciala_inbodys10.jpg
MEDSEVEN Sp. z o.o.
Wkładki doustne ONIRIS Oniris – innowacyjna wkładka doustna, skutecznie rozwiązująca problem chrapania i bezdechu sennego. Jej termoplastyczne właściwości gwarantują łatwość użycia i precyzyjne dopasowanie. Wyłącznym dystrybutorem marki Oniris w Polsce jest firma Medseven. 1-002.png

PULMO-VENTP

linia produktów dedykowanych anestezji i pulmonologii. Są to wysokiej klasy filtry oddechowe, wymienniki ciepła i wilgoci, które z powodzeniem znajdują zastosowanie zarówno w warunkach szpitalnych, jak i specjalistycznej opiece domowej.

 

2-002.png

Koflator NIPPY CLEARWAY

NIPPY Clearway – Asystor Kaszlu zapewniający zaawansowaną technologię, umożliwiającą skuteczne oczyszczanie dróg oddechowych i wspomaganie odksztuszania. Koflator Nippy można stosować przy użyciu maski pełnotwarzowej, ustnika lub tracheostomii.

 

3.jpg

Pompy infuzyjne HEDY

Premiera Salmed 2018 – Pompy infuzyjne HEDY to nowoczesny sprzęt o zaawansowanej konstrukcji modułowej, zapewniający wielokanałową infuzję. Inteligentna technologia gwarantuje bezpieczniejsze i dokładniejsze leczenie w warunkach szpitalnych

 

4.jpg

Przenośny CPAP Z1

Przenośny CPAP Z1 to innowacyjna technologia zamknięta w małym, lekkim i całkowicie zintegrowanym urządzeniu. CPAP Z1 marki Breas wyznacza nowe standardy w terapii bezdechu – jest aż o 45% lżejszy i o 37% mniejszy od konkurencyjnych urządzeń.

 

5.jpg

MIRO Sp. z o.o.

Hitachi Arietta Prologue

Arietta Prologue – Unikalny design i funkcjonalność Arietta Prologue idą w parze z kliniczną mocą obrazowania. Innowacyjna technologia zapewnia niespotykany dotąd zakres zastosowań w diagnostyce.

 

 

arietta-prologue.jpg
MIRO Sp. z o.o.

Hitachi Aloka ARIETTA V70

– aparat klasy Premium, który jest ukoronowaniem wspólnej współpracy laboratoriów badawczych Hitachi i Aloka w rozwoju systemu kompleksowego, wszechstronnego i elastycznego oferującego najwyższej jakości obraz

 

arietta-v70.jpg
MIRO Sp. z o.o.

HITACHI ALOKA ARIETTA 850

Nowa Arietta 850 zapowiada przełom w nowoczesnej diagnostyce. To pierwszy na świecie ultrasonograf klasy TOP-Premium zbudowany na nowatorskiej platformie Pure Symphonic Architecture, który został wyposażony w technologie nowej generacji dla uzyskania

 

170302a.png
M4Medical

Elektrokardiograf M-TRACE mini. Najmniejszy profesjonalny aparat EKG.

 

m-trace_mini.jpg
PRAISTON

Stół operacyjny AKRUS SC 5010 SEK Mobile

 

Akrus SC 5010 SEK - mobilny stół operacyjny, niemieckiej produkcji. Przeznaczony między innymi do: ortopedii, chirurgii, chirurgii plastycznej, dermatologii i innych. Możliwość konfiguracji odpowiednich podpór, dedykowanych do określonych zabiegów

 

15045224891.jpg

LIPOSUKCJA INFRADŹWIĘKOWA E.V.A. SP 7

Liposukcja Infradźwiękowa N.I.L. Eva Sp 7 stanowi ewolucję i zwieńczenie postępu w technikach liposukcji. Najnowszy system do usuwania tkanki tłuszczowej, uważany przez chirurgów plastyków za najbardziej bezpieczny, precyzyjny i skuteczny.

 

eva_sp7_avec_ecran.jpg

Fotel zabiegowy PROMAT MX

Fotel zabiegowy PROMAT MX - produkcji niemieckiej. Wyposażony w szerokie podłokietniki, zdejmowany wielofunkcyjny zagłówek. Elektrycznie sterowany. wyposażony w cztery kółka ułatwiające manewrowanie. Sterowanie za pomocą pilota lub sterownika nożnego.

 

promat_mx.jpg

Lampa EMALED 560/500 (Podwójna) lampa operacyjna

Natężenie światła wynosi 160,000lx z regulowaną średnicą pola światła 180 a 350 mm, 70 diód zapewnia bezcieniową pracę chirurga, nie nagrzewa pola operacyjnego. Wskaźnik odwzorowania barw 95 Ra.

emaled_500.jpg

Autoklaw PHOENIX Blu plus, produkcji włoskiej

Autoklaw klasy B z próżnią frakcjonowaną, został wyposażony w prosty i intuicyjny interfejs, zapewnia doskonałą wydajność i jest w stanie przeprowadzić cykle klasy B, w ciągu zaledwie 24 minut.

autoklaw.jpg
Stiegelmeyer Sp. z o.o.
Łóżko Evario jest odpowiednie do codziennej opieki nad pacjentem, intensywnej terapii oraz jako wsparcie w szybkim wyzdrowieniu. To optymalne łóżko kliniczne oferujące pacjentom i personelowi skuteczną pielęgnację oraz komfortową obsługę. 1.jpg
Sonomedical Spółka z o.o. Sp. K.

Ultrasonograf SonoScape P50

Doskonały system do wielozadaniowej diagnostyki wyposażony w szereg najnowocześniejszych rozwiązań. Doppler szerokopasmowy, głowice Single Cristal, automatyczne pomiary EF i NT, monitor HD 21.5" oraz zaawansowana ergonomia to atrybuty tego aparatu.

 

1-003.jpg

Ultrasonograf SonoScape E2

E2 to najnowszy ultrasonograf z 15.6" monitorem HD, zbudowany w oparciu o szereg najnowocześniejszych rozwiązań. Pełna diagnostyka Dopplerowska, zaskakująca jakość obrazu i niespotykana funkcjonalność to walory tego przyjaznego lekarzowi aparatu.

 

2s.jpg

Ultrasonograf SonoScape X3

SonoScape X3 to wyjątkowo mobilny aparat usg w solidnej obudowie z 15.6” ekranem HD, szybkim włączaniem i pojemnym akumulatorem. Oferuje kompleksową diagnostykę przepływów. Wszechstronny, funkcjonalny i do tego niezwykle lekki - 4.5 kg z baterią.

 

3s.jpg
StokMed

StokBan

Samoprzylepny bandaż StokBan wykonany z elastycznego materiału, który jest lekki, miękki i przyjemny w dotyku, a jednocześnie wytrzymały. - nie przykleja się do skóry i włosów, - nie ześlizguje się, - łatwy do odrywania ręką.

 

1stok.jpg
Zakład Techniki Medycznej "Tech-Med" Sp. z o.o.

Wózek pod aparaturę medyczną seria APAR-1

Wózek pod aparaturę medyczną z regulacją wysokości blatu za pomocą sprężyny gazowej - komfort użytkowania zarówno w pozycji siedzącej jak i stojącej - możliwość wykonania wózka według wytycznych - dostosowanie do wymiaru sprzętu - produkt polski!

apar-1_typ_ap-3a-3.jpg

Łóżeczko noworodkowe seria BM typ BM-04

Łóżeczko noworodkowe - nowa jakość w trosce o komfort świeżo upieczonych Mam! - płynna regulacja wysokości i przechyłu kojca za pomocą sprężyny gazowej - najazd na łóżko matki zapewniający bliskość mamy z jej nowo narodzonym dzieckiem


bm_typ_bm-04a.jpg
TEMIS Sp. z o.o.

Dwutlenek węgla medyczny KRIOTEROS i LAPAROS

Dwutlenek Węgla Medyczny (ciekły w butlach) - stosowany w zabiegach endoskopowych (laparoskopia, kolonoskopia, tonometria), krioterapii, a także w zabiegach medycyny estetycznej (karboksyterapia).

 

Lekkie butle do gazów medycznych wyposażone w zawór kombinowany z reduktorem

Lekkie butle aluminiowe wyposażone w zawór zintegrowany z reduktorem ciśnienia mają zastosowanie w aplikacjach opieki domowej oraz w sytuacjach awaryjnych w szpitalnych oddziałach ratunkowych, także w środowisku rezonansu magnetycznego MRI do 3 Tesli.

 

20150305_103241.jpg

Zbiorniki do magazynowania gazów ciekłych

Zbiorniki kriogeniczne są kompletnie zaprojektowanym systemem zapewniającym przechowywanie gazów w postaci skroplonej schłodzonej i dostarczanie do instalacji klienta.

 

dsc_6018_nowe.jpg
TENTE Sp. z o.o.

Linea safety

Linea safety, to zestaw kołowy z system automatycznego hamowania. Manewrowanie kołem, możliwe jest po aktywacji dźwigni, wówczas zwalnia się blokada. Dzięki zastosowaniu linek, na wzór tych w rowerze, odblokowują się wszystkie koła w urządzeniu.

 

 

 

594duap100s70-12x25-drawing-2.jpg
Timko Sp. z o.o.

ZIEHM VISION FD CMOS /3D

Dzięki zastosowaniu nowych płaskich detektorów CMOS aparaty cechują się najwyższą na rynku rozdzielczością oraz najmniejszą dawką promieniowania. Nowe detektory dla całej serii aparatów VISION.

 

screenshot_3.jpg

HOLOGIC Brevera

Przełom w technice wykonywania biopsji gruboigłowej piersi. Urządzenie do pobierania wycinków wykonuje natychmiastowo ich obrazy RTG. Szybka biopsja weryfikowalna w gabinecie zabiegowym.

 

screenshot_2.jpg

FAXITRON Biovision/Biovision Plus/PathVision

Seria doskonałych produktów do badań RTG wycinków i bioptatów. Zwarta budowa, najwyższa rozdzielczość obrazu. Możliwość instalacji na salach zabiegowych.

 

screenshot_1.jpg

ZIEHM VISION FD CMOS /3D

Najnowszy mammograf firmy HOLOGIC. Tomosynteza, badania z kontrastem, biopsja pod kontrolą tomosyntezy, 3D CAD. Teraz wszystko w niespotykanej wcześniej rozdzielczości 70 mikronów.

 

screenshot_4.jpg
Ultraviol

Komputerowa Stacja Pielęgniarska DiCO®

Służy do zapewnienia prawidłowego obiegu dokumentacji medycznej pacjenta tj. historii choroby, przebiegu leczenia, zużytych materiałów podczas zabiegów itp. Pracuje w ramach szpitalnych systemów informatycznych - HIS.

 

dico_40-2.jpg
Ultraviol

ASEPTOR® Systemy Dezynfekcji UV-C

dwa tryby pracy: automatyczny i manualny - programowanie harmonogramu czasu pracy - pilot zdalny do obsługi - cichy wentylator z cyfrową stabilizacją prędkości - czujnik zużycia promienników - generowanie raportów pracy urządzenia (bluetooth).

 

aseptor_zdjecie-002.png
ZEBRA TECHNOLOGIES

Drukarka opasek na rękę Zebra HC100 Wristband printer Zebra HC100

Zebra HC100 to niewielka i praktyczna drukarka opasek na rękę. Dwucalowe urządzenie posiada interfejs USB i RS-232 w standardzie, co gwarantuje doskonałą komunikację. HC100 obsługuje wiele rodzajów materiałów, spełniając wymagania wielu zastosowań.

 

zebra_hc100.jpg

Komputer dotykowy Zebra TC51-HC Touch computer Zebra TC51-HC

Zebra TC51-HC to wielofunkcyjny komputer dotykowy w odpornej obudowie. Umożliwia wykonywanie połączeń, komunikację tekstową z pracownikami, dostęp do elektronicznej dokumentacji medycznej, skanowanie kodów z leków i próbek oraz monitorowanie urządzeń.

 

zebra_tc51-hc.jpg

Czytnik kodów Zebra DS4308-HC Barcode scanner Zebra DS4308-HC

Zebra DS4308-HC to czytnik kodów nowej generacji. Precyzyjnie rejestruje praktycznie każdy kod kreskowy. Posiada certyfikat IP42 i obudowę odporną na środki dezynfekcyjne. Umożliwia dopasowanie sposobu sygnalizacji odczytu do warunków otoczenia.

 

zebra_ds4308-hc.png

Czytnik kodów Zebra DS8178-HC Barcode scanner Zebra DS8178-HC

Zebra DS8178-HC to najwyższej jakości mobilny czytnik ręczny. Pojemna bateria pozwala na wielogodzinną nieprzerwaną pracę. Urządzenie zostało wyposażone w nowoczesną obudowę, zapewniającą maksymalną ochronę przed rozprzestrzenianiem się bakterii.

 

zebra_ds8178-hc.jpg

Drukarka kart Zebra ZXP3 Card printer Zebra ZXP3

Zebra ZXP3 to termosublimacyjna drukarka kart, która umożliwia wyraźny, wysokiej jakości druk kolorowych lub monochromatycznych kart jednostronnych i dwustronnych. Jest szybka, kompaktowa, prosta w obsłudze oraz zapewnia niskie koszty eksploatacji.

 

zebra_zxp3.jpg

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact