Partnerzy Medialni
Współpraca Medialna
Krąg Zdrowia

Jak chory (pacjent) ma znaleźć najlepszy dla siebie zespół lekarza i sztuki lekarskiej? Komu wierzyć, na czym się oprzeć w szukanych poleceniach?

Od wielu lat pacjenci borykają się z problemem dostępu do lekarza i usług medycznych. NFZ pokrywa jedynie część terapii i metod diagnostycznych; dostęp do nich wiąże się często z wielomiesięcznym, i wieloletnim, oczekiwaniem pacjenta.

Niestety coraz niższe wsparcie polskich prywatnych placówek medycznych przez NFZ, konkurencja silnych kapitałowo sieci medycznych i firm finansowych (ubezpieczenia i pakiety medyczne) oraz brak integracji poszczególnych placówek ze sobą powoduje, że pacjent napotyka trudności w sprawnym, kompleksowym leczeniu.

Odpowiedzią na oczekiwania pacjentów oraz aktualne potrzeby rynku medycznego w Polsce jest Krąg Zdrowia, wyjątkowa firma, skupiająca różne podmioty medyczne, oferująca pacjentom i lekarzom nowy sposób organizacji procesu leczenia i zdrowienia. Nowy, bo zakładający opiekę nad pacjentem koordynowaną od A do Z, na bazie dobrowolnej współpracy wszystkich podmiotów procesu leczenia: placówek, lekarzy i pacjentów.

Krąg Zdrowia zaprasza Państwa do spotkania i rozmów podczas targów SALMED 2018 (15-17.03.2018 r.) na terenie MTP w Poznaniu - na stoisko nr 29, Pawilon 7 oraz do uczestnictwa w seminarium Kręgu Zdrowia w pierwszym dniu targów.

Szczegółowe informacje organizacyjne, kontakt oraz materiały dla mediów zamieszczamy w załącznikach.

Krąg Zdrowia a opieka nad pacjentem.pdf

Krąg Zdrowia a placówki medyczne.pdf

Krąg Zdrowia list przewodni Salmed 2018.pdf

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact