Partnerzy Medialni
Współpraca Medialna
Konkurs ACANTHUS AUREUS

Pokaż konkurencji, że jesteś najlepszy! Statuetka ACANTHUS AUREUS to wyróżnienie przyznawane wystawcom, którzy najlepiej potrafili zobrazować swoją wizję stoiska w połączeniu ze strategią marketingową firmy.

ACANTHUS AUREUS = ZŁOTY AKANT. Nieprzypadkowe połączenie tych dwóch słów, gdzie słowo ACANTHUS kojarzy się z klasycznymi wzorcami w architekturze, a słowo AUREUS z najwyższymi laurami niemal w każdej dziedzinie życia, podkreśla unikatowy charakter tej nagrody.

Przyznawane przez MTP wyróżnienie ma na celu nagradzanie najlepszych rozwiązań architektonicznych i graficznych, które sprzyjają bezpośredniej komunikacji z klientem i podkreślają pozytywny wizerunek firmy, wystawiającej swoją ofertę na poszczególnych targach. Statuetką Złotego Akanta nagradzane są stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy podczas targów.

Wyróżniające się i dobrze przemyślane stoisko zdecydowanie ułatwia pracę i ma kluczowe znaczenie dla pozytywnego efektu marketingowego wynikającego z udziału w targach.

  • uczestnictwo w konkursie odbywa się na podstawie zgłoszeń dokonywanych przez wystawców
  • zgłoszenie do udziału w konkursie jest bezpłatne

O szczegóły zapytaj:

Anna Smolińska
Zespół Komunikacji Korporacyjnej
tel. 061 869 21 09
e-mail: anna.smolinskawebm.gif

Pobierz:

mk_salmed_2016_429.jpg
mk_salmed_2016_454.jpg

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact