Organizator: Grupa MTP

Aktualności

30-05-20 Targi wracają do gry!

Targi, kongresy i eventy ruszają od 6 czerwca! Dziś ukazało się rozporządzenie Rady Ministrów dopuszczające organizację wydarzeń pod warunkiem, że w miejscu odbywania się imprezy będzie znajdowała się nie więcej niż 1 osoba na 4m2 powierzchni.

Zobacz więcej

19-05-20 Firmy wyłudzające dane i opłaty za wpisy do niewiarygodnych katalogów targowych znów aktywne !

Z niepokojem obserwujemy, że w przededniu ponownego otwarcia targów po epidemii COVID-19 wznowiły działania firmy wyłudzające wpłaty od wystawców.

Zobacz więcej

15-05-20 Bezpieczne osłony z plexi dla Twojego biznesu

Bezpieczeństwo w bezpośrednich kontaktach to teraz priorytet. Idea Expo oferując profesjonalne ochronne osłony z plexi, dba o to aby każda ze stron czuła się pewnie i komfortowo.

Zobacz więcej

08-04-20 Strefa startupów

Rynek startupów medycznych jest jednym z bardziej obiecujących sektorów dla rozwoju polskiej myśli technologicznej. Sprawdź jakie startupy pokażemy we wrześniu na targach!

Zobacz więcej

28-02-20 Nowy system endoskopii AQ 200

Firma Wisap Medical Technology zaprezentuje na targach Salmed nowoczesny aparat do endoskopii AQ 200 opracowany przez Aohua Ltd.

Zobacz więcej

27-03-20 Salmed pod patronatem Ministerstwa Rozwoju

Ministerstwo Rozwoju objęło patronatem honorowym targi SALMED. Przedstawiciele Ministerstwa będą też obecni w specjalnie zaaranżowanej strefie wystawienniczej. Podczas targów zaprezentują Program rządowy „Dostępność Plus”.

Zobacz więcej