Spotykamy się 23-25 marca 2022 r.!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Aktualności

12-01-22 Złoty Medal MTP- zgłoszenia do 31 stycznia!

Do końca stycznia wystawcy SALMED mogą zgłaszać swoje produkty w konkursie Złoty Medal MTP. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku. Jeśli Twoja firma ma w ofercie innowacyjny produkt wysokiej jakości, zgłoś go do konkursu na targach SALMED!

Zobacz więcej

03-01-22 POLMED podsumował rok 2021 dla branży wyrobów medycznych

Z jednej strony sukcesy oraz optymistyczne prognozy na przyszłość, z drugiej – istotne zagrożenia, które mogą utrudnić rozwój całej branży i w znacznym stopniu ograniczyć dostęp do podstawowych wyrobów medycznych. 2021 rok bez wątpienia jest intensywny, co wynika z licznych zmian legislacyjnych i specyfiki...

Zobacz więcej

20-12-21 Wesołych Świąt!

Życzymy Państwu, aby nadchodzące Święta Bożego Narodzenia były wypełnione najpiękniejszymi emocjami – radością i miłością oraz spotkaniami w gronie najbliższych.

Zobacz więcej

14-12-21 Jubileusz Polskiej Federacji Szpitali

Partner targów SALMED - Polska Federacja Szpitali (PFSz) uroczyście obchodziła swoje dziesięciolecie. To ogólnopolska organizacja pracodawców zrzeszającą szpitale niezależnie od ich struktury własnościowej, wielkości, czy modelu działania. PFSz została założona w 2011 roku.

Zobacz więcej

08-11-21 Specjalna oferta dla wystawców SALMED 2022

Jeszcze tylko do 15 listopada obowiązują niższe opłaty dla wystawców SALMED 2022.

Zobacz więcej

04-11-21 Forum Kadry Zarządzającej i Ochrony Zdrowia

Tematy z zakresu zarządzania oraz prawa medycznego- to czeka uczestników Ogólnopolskiego Forum Ochrony Zdrowia w Serocku. To ostatnia w tym roku edycja jednego z najważniejszych spotkań dla kadry zarządzającej. Targi SALMED są partnerem wydarzenia.

Zobacz więcej