Są z nami w 2020 roku:

linkedin
    
 Aktualności
Nowością targów SALMED będzie strefa przeznaczona dla startupów w medycynie. Definicji tego pojęcia jest wiele, ale najczęściej za startup uznaje się organizację szukającą modelu biznesowego posiadającą rozwiązanie lub produkt o charakterze innowacyjnym.

[ więcej ]


Aquatic jest specjalistycznym wózkiem przeznaczonym do mycia pacjentów na oddziałach szpitalnych. To nowość firmy Formed. Zostanie zaprezentowana na targach SALMED.

[ więcej ]


Polski startup wprowadza do Europy światowe trendy w dziedzinie tzw. digital therapeutics. Dzieje się to za sprawą startu innowacyjnej platformy Helping Hand.

[ więcej ]


Kasetki do dawkowania leków bogate w różne funkcje oraz kruszarka do tabletek przeznaczona głównie dla niepełnosprawnych pacjentów - to nowości produktowe zgłoszone przez firmę EL-COMP na SALMED 2020.

[ więcej ]


Zgodnie z rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego Zarząd MTP podjął decyzję o przesunięciu terminu Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED na dni od 1 do 3 września 2020 roku.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Targi SALMED 2020

NAJBARDZIEJ OCZEKIWANE TARGI SPRZĘTU I WYPOSAŻENIA MEDYCZNEGO

 

Serce medycyny bije w Poznaniu!

Organizowane w cyklu dwuletnim Międzynarodowe Targi i Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED promują najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne na ryku medycznym, stwarzając możliwość wymiany doświadczeń, pozyskiwania wiedzy oraz budowania platformy bezpośrednich spotkań przedstawicieli świata medycyny, nauki i biznesu.

Na targach prezentujemy wyczerpujące oferty liderów rynku:
thumbnail_dot.JPG Aparatury i instrumentów medycznych
thumbnail_dot.JPG Wyposażenia szpitali, klinik i gabinetów medycznych (meble, wyposażenie medyczne, sprzęt medyczny jednorazowego
użytku)
thumbnail_dot.JPG Sprzętu laboratoryjnego, rehabilitacyjnego, fizjoterapeutycznego
thumbnail_dot.JPG Sprzętu wykorzystywanego w medycynie ratunkowej i ratownictwie medycznym
thumbnail_dot.JPG Technik komunikacji oraz informacji

Transfuzja wiedzy

Dzięki współpracy z wybitnymi specjalistami, podczas targów odbywają się:
thumbnail_dot.JPG specjalistyczne seminaria i konferencje
thumbnail_dot.JPG warsztaty oraz wykłady
thumbnail_dot.JPG spotkania biznesowe

 

 

 

[ Wstecz ]Zobacz również
Usługi
IDEAEXPO.MTP

kreator

City Marketing