STERIMED

logotyp_sterimed_wersja_1-01.jpg

bioquell_logo.jpg

POD firmy Bioquell UK

Izolowane stanowisko opieki nad pacjentem

podplus.jpg

 

 

Innowacyjne rozwiązanie mające na celu zwiększenie jakości oferowanych usług oraz znaczną redukcję kosztów.

Zaprojektowany do ograniczenia rozprzestrzeniania się patogenów na oddziałach pomiędzy pacjentami oraz pomiędzy środowiskiem a pacjentem. Może być wykorzystywany jako miejsce szybszej rekonwalescencji po odbytych zabiegach chroniące pacjenta przed zakażeniem z zewnątrz lub jako izolatka dla osób zakażonych zabezpieczające rozprzestrzenieniu się infekcji na innych pacjentów i personel.

Wykonany w lekkiej i estetycznej zabudowie, zaprojektowanej indywidualnie dla miejsca instalacji. Wyposażony w wysokowydajne filtry HEPA, system utrzymujący nadciśnienie lub podciśnienie oraz system do dekontaminacji pomieszczeń metodą HPV, który może być wykorzystany w innych miejscach w szpitalu.

 

BQ 50 firmy Bioquell- Innowacyjne urządzenie do sterylizacji pomieszczeń

bq_50.JPG

BQ-50 firmy Bioquell jest to najnowsza technologia HPV, który został zaprojektowany specjalnie do użytku w szpitalach. BQ-50 łączy w sobie kluczowe elementy technologii Bioquell HPV . BQ-50 posiada szereg kluczowych zalet jak krótka dekontaminacja pomieszczeń o kubaturze do 200 m3 poniżej 1 godziny. Urządzenie wykorzystuje unikalną technologię HPV gwarantującą redukcję drobnoustrojów na poziomie Log 6 podczas jednego cyklu. Doskonała kompatybilność materiałowa, urządzenie wytwarza suchą mgłę która jest bezpieczna dla sprzętu medycznego i wrażliwej elektroniki. BQ 50 wyposażone jest w 3 jednostki aeracyjne o niewielkich wymiarach z  katalizatorem, która poprawia dystrybucję gazu, penetrację miejsc trudno dostępnych a w fazie aeracji przyspiesza rozkład środka biobójczego.

 

QUBE, firmy Bioquell, izolator z wbudowanym systemem dekontaminacji

rs8_qube-single.jpg

Izolator QUBE, firmy Bioquell został stworzony z przeznaczaniem do szpitali i aptek i farmacji w celu zapewnienia bezpiecznego środowiska przy przetwarzaniu, produkcji aseptyków, cytostatyków, preparatów do żywienia pozajelitowego. Przygotowanie leków w izolatorze QUBE zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa, a także zwiększa komfort, szybkość i efektywność wytwarzania. Jest to kompletne rozwiązanie, ergonomicznie zaprojektowane w elastycznej konfiguracji, co pozwala na dobranie konfiguracji do indywidualnych potrzeb klienta. Dużą zaleta izolatora QUBE jest wbudowany system dekontaminacji komory- generator HPV. Takie rozwiązanie ogranicza miejsce instalacji a także zapewnia najwyższe bezpieczeństwo pracy przy izolatorze

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact