PZL CEZAL LUBLIN

Łóżka szpitalne Theos

theos-2.jpg

Oparte na dwóch kolumnach łóżka szpitalne Theos przeznaczone są na oddziały intensywnej opieki medycznej oraz wszędzie tam, gdzie proces rekonwalescencji pacjentów wymaga zastosowania zaawansowanych technologicznie rozwiązań.

 

Specjalistyczne łóżka szpitalne Flexo

flexo-2.jpg

Czterosekcyjne łóżka szpitalne Flexo charakteryzują się funkcją obniżenia leża i poręczy bocznych do bezpiecznej wysokości 290,304 lub 340 mm, co wcześniej nie było dostępne w łóżkach szpitalnych i jest nowością na rynku wyposażenia medycznego.

 

Wózki transportowe Seatline

seatline02.jpg

 

Wielofunkcyjne, trzysekcyjne, oparte na pojedynczej kolumnie wózki linii Seatline służą do transportu pacjentów w pozycji siedzącej i leżącej. Wózki znajdują zastosowanie na oddziałach ratunkowych, operacyjnych i salach obserwacji.

 

Szafki przyłóżkowe Copernico

tavserv.jpg

Dwustronna szafka przyłóżkowa i dwustronny blat Copernico wykonane bezspoinowo z jednolitego materiału pokrytego powłoką antybakteryjną Poleasy.

 

Fotele do pobierania krwi

ap4295.jpg

Wielofunkcyjne, sterowane elektrycznie lub manualnie fotele do pobierania krwi i terapii płyno–zastępczej, zarówno w szpitalach, centrach krwiodawstwa i krwiolecznictwa, ambulatoriach, przychodniach i innych jednostkach opieki zdrowotnej.

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact