NOWOŚCI na targach SALMED!

Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego to doskonała okazja, aby zobaczyć liczne nowości produktowe w jednym miejscu. Jesteś ciekaw, czym w tym roku zaskoczą Ciebie wystawcy?

Nowe produkty stanowią największą atrakcję dla gości targowych. Wystawcy targów SALMED zdając sobie z tego sprawę, zadbają o to, by czas spędzony w Poznaniu miedzy 15 a 17 marca obfitował w liczne doznania zwiazane z oglądaniem i testowaniem nowości rynkowych. Targi SALMED to jedno z tych miejsc, podczas którego każdy uczestnik może zobaczyć, jak w praktyce działają przyrządy medyczne, porozmawiać z ekspertami i dowiedzieć się z pierwszej ręki o panujących w branży medycznej trendach i potrzebach.

Poniżej prezentujemy listę przykładowych nowości produktowych przesłanych przez Wystawców targów, a które już od 15 marca będą na wyciągnięcie ręki podczas targów. Lista aktualizowana jest każdego dnia, zatem odwiedzajcie nas regularnie!

Stan na 10.01.2018 r.

ALVO Sp. z o.o. Sp. k.
ALVO Serenada-B

Uniwersalny stół operacyjny, który wychodzi naprzeciw specjalizowanym potrzebom pacjentów i chirurgów bariatrycznych. Bezpieczne obciążenie robocze do 450 kg. Doceniany za walory kliniczno-użytkowe w korzystnym przedziale budżetowym.
alvo_serenada-b-3.jpg
ALVO Sp. z o.o. Sp. k.

ALVO Rapsodia

Stół operacyjny ALVO Rapsodia oferuje chirurgom laparoskopowym dużą swobodę działania, poprzez ekstremalne osiągi góra-dół - min. wysokość 600 mm oraz pozycje umożliwiające bezpieczne ułożenie pacjenta, kontrolę i dostęp do pola operacyjnego.

 

alvo_rapsodia.jpg
ALVO Sp. z o.o. Sp. k.

Myjnia chirurgiczna ALVO Premium

Myjnia chirurgiczna ALVO Premium została zaprojektowana na podstawie wywiadów z zespołami chirurgicznymi i zgodnie z zaleceniami WHO. Myjnia, w formie gotowego modułu, rozwiązuje dwa problemy: epidemiologiczny oraz architektoniczny.

 

nowosci.jpg
AssisTech Sp. z o.o.
C - Eye to innowacyjny system wykorzystujący śledzenie ruchu gałek ocznych, aby umożliwić komunikacje, wesprzeć diagnozę i rehabilitację osób po urazach, udarach, wybudzonych ze śpiączki i w innych ciężkich stanach neurologicznych. ast2_pl_1.png
BTL Polska

StarWalker®- nowa gwiazda laseroterapii. Ultrawydajny
system laserowy StarWalker® Pico-Nano-KTP generuje
aż 4 długości fal laserowych i pracuje w 14 trybach.
O jego potędze świadczy fakt, że jest w stanie wyemitować
gigantyczną moc w ultrakrótkich impulsach.

 

starwalker_maqx_white_btl.jpg
System ergospirometryczny BTL CardioPoint CPET
System BTL CPET umożliwia diagnozowanie układu krążenia i oddechowego podczas wysiłku. Doskonale nadaje się do zastosowania w placówkach medycznych i umożliwia dokonanie precyzyjnych analiz, interpretacji oraz postawienie trafnej diagnozy.
btl_cardiopoint-cpet_pic_unit_patient_al

BTL-CPMotion K Elite

Szyna CPM z modułem stawu skokowego. Najbardziej zaawansowana szyna CPM do terapii trzech stawów kończyny dolnej: biodrowego, kolanowego i skokowego. Szybka i łatwa obsługa, regulacja ustawień w czasie rzeczywistym i gotowe programy terapeutyczne.
btl-cpmotion_pic_with_model.jpg

BTL-6000 SIS

Super Indukcyjna Stymulacja. Innowacyjna technologia wykorzystująca pole elektromagnetyczne wysokiej intensywności. Bezobsługowa terapia i natychmiastowe efekty w zakresie redukcji bólu, regeneracji, miorelaksacji, miostymulacji i mobilizacji stawów.
btl-6000_super_inductive_system_pic_impi

BTL - Stride Smart Alter-G

System analizy chodu do bieżni antygrawitacyjnej Alter-G. Analiza chodu w trakcie terapii na bieżni antygrawitacyjnej. Obiektywna ocena i raportowanie postępów terapii w odciążeniu dzięki systemowi czujników oraz kamer.

m320_patient_wide_nocameras_logo_btl-3.j
EGERTON Sp. Z o.o.

Egerton Lulu Prosta, niezawodna i trwała konstrukcja zapewnia komfort i wygodę użytkowania a także bezproblemowe działanie w trakcie użytkowania. Możliwość wyboru pomiędzy łóżkiem z regulacją ręczną bądź elektryczną, pozwala dopasować łóżko do swoich potrzeb. Łóżko doskonale sprawdza się na oddziałach dziecięcych i noworodkowych. Dzięki specjalnej, dedykowanej nadstawce montowanej do ramy, łóżko tworzy idealny produkt dla matki i dziecka. Nadstawka zapewnia stały kontakt matki z niemowlęciem.

imgp6263-3.jpg
Eres Medical Sp. z o.o.

Magneto Stym

Urządzenie do leczenia nietrzymania moczu i innych schorzeń układu moczowo-płciowego w sposób nieinwazyjny i bezbolesny. Magneto Stym działa na zasadzie magnetostymulacji mięśni dna miednicy, dzięki wbudowanej w siedzenie fotela cewce.

 

magneto_stym_prestige-2.jpg
Eres Medical Sp. z o.o.

Unica 520

Najnowszej generacji diodowa lampa operacyjna, zapewniająca białe jednolite oświetlenie pola operacyjnego, które nie oślepia i cechuje się wysoką bezcieniowością dzięki zastosowanemu systemowi podwójnego odbicia światła 2R.

 

unica_sufitowa_podwojna-2.jpg
Fabryka Aparatury Elektromedycznej FAMED Łódź S.A.

Lampa operacyjna HELIOS160

Lampa operacyjna HELIOS160 wykorzystuje jako źródło światła białe diody LED. Nowoczesna, monolityczna konstrukcja kopuły zapewnia łatwość utrzymania w czystości, ergonomię użytkowania i doskonałą współpracę z nawiewem laminarnym.
news.jpg
Forel Medical Wojciech Borkowski
HELIC ABT® Reader, aparat do pomiaru amoniaku w jamie ustnej, służy do diagnozowania infekcji Helicobacter pylori, która powoduje bóle brzucha, nieżyt żołądka oraz wrzody żołądka (dwunastnicy). Test HELIC ABT jest bezinwazyjny i bezpieczny. Można go wykonywać również u dzieci od 4 roku życia oraz kobiet w ciąży. Urządzenie pozwala na wykonanie badania i uzyskanie wyników w zaledwie 15 minut. helic-abt-reader.jpg
MEDI.COM

Wideokolposkop HD-1000 Videocolposcope HD-1000 Wideokolposkop służy do obrazowania i diagnostyki dolnego odcinka żeńskich narządów płciowych. Jest nowocześniejszą wersją znanego od dziesięcioleci urządzenia o podobnym przeznaczeniu – kolposkopu.

 

wideokolposkop.jpg
MEDfitness Maniac Gym A.B.H. Leszczyńscy

Analizator składu ciała InBody270

Dokładny i skuteczny sposób oceny składu ciała i stanu zdrowia osoby, a także kontroli zmian składu ciała w czasie, dzięki czemu bardzo łatwo jest kontrolować postępy i dopasowywać efektywne programy odchudzające, treningowe czy rehabilitacyjne.

 

inbody270-analizator_skladu_ciala.jpg
MEDfitness Maniac Gym A.B.H. Leszczyńscy

Analizator składu ciała InBody370

Precyzyjna analiza aktualnego składu ciała, zmian i postępów programu treningowego i dietetycznego. Opatentowana technologia InBody nie wykorzystuje szacowań empirycznych w badaniu, dzięki czemu płeć czy wiek nie mają wpływu na wyniki.

 

inbody370_analizator_skladu_ciala_2-2.jp
MEDfitness Maniac Gym A.B.H. Leszczyńscy

Analizator składu ciała InBody570

Najszybsze, ulepszone rozwiązanie umożliwiające monitorowanie zdrowia. Oddzielny pomiar dla tułowia, kończyn górnych i dolnych to gwarancja dokładnie zmierzonych wartości tkanki tłuszczowej, mięśni szkieletowych i rozkładu wody w organizmie.

 

analizator_skladu_ciala_inbody570_2.jpg
MEDfitness Maniac Gym A.B.H. Leszczyńscy

Analizator składu ciała InBody770

Dokładny i niezawodny analizator zapewniający kompleksowe dane diagnostyczne w celu monitorowania stanu zdrowia. Umożliwia przeprowadzenie analizy i diagnozy zarówno dorosłych jak i dzieci, w tym osób z otyłością 1 i 2 stopnia.

 

analizator_skladu_ciala_inbody770_2.jpg
MEDfitness Maniac Gym A.B.H. Leszczyńscy

Analizator składu ciała InBodyS10

Specjalistyczny analizator dla dializowanych pacjentów. Pozwala ustalić właściwą suchą masę ciała, daje zalecenia dotyczące zawartości wody w organizmie i stanu masy mięśniowej, które są kluczowymi czynnikami do wydłużenia okresu życia dializowanych.

 

analizator_skladu_ciala_inbodys10.jpg
Stiegelmeyer Sp. z o.o.
Łóżko Evario jest odpowiednie do codziennej opieki nad pacjentem, intensywnej terapii oraz jako wsparcie w szybkim wyzdrowieniu. To optymalne łóżko kliniczne oferujące pacjentom i personelowi skuteczną pielęgnację oraz komfortową obsługę. 1.jpg
Ultraviol

Komputerowa Stacja Pielęgniarska DiCO®

Służy do zapewnienia prawidłowego obiegu dokumentacji medycznej pacjenta tj. historii choroby, przebiegu leczenia, zużytych materiałów podczas zabiegów itp. Pracuje w ramach szpitalnych systemów informatycznych - HIS.

 

dico_40-2.jpg
Ultraviol

ASEPTOR® Systemy Dezynfekcji UV-C

dwa tryby pracy: automatyczny i manualny - programowanie harmonogramu czasu pracy - pilot zdalny do obsługi - cichy wentylator z cyfrową stabilizacją prędkości - czujnik zużycia promienników - generowanie raportów pracy urządzenia (bluetooth).

 

aseptor_zdjecie-002.png

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact