Serwis Prasowy Wystawców

Drodzy Wystawcy,

Aby uczynić udział w targach jeszcze bardziej efektywnym uruchamiamy usługę
- Serwis Prasowy Wystawcy.

W ramach Serwisu Prasowego Wystawcy mogą Państwo skorzystać z następujących opcji:

MTP Media Content

Pakiet obejmuje:

  • Zamieszczenie wraz z możliwością pobrania jednej notatki prasowej w formie pliku WORD i PDF w wersjach językowych w jakich funkcjonuje strona www targów (możliwość zamieszczenia w tekście danych teleadresowych i logotypów), a także zdjęć w formacie JPG na okres od momentu zgłoszenia (nie wcześniej niż 4 miesiące przed danymi targami) do 1 miesiąca po ich zakończeniu.
  • Tłumaczenie tekstu na język angielski (do 3600 znaków bez dopłaty).

Zamieszczenie firmowego biuletynu wraz ze zdjęciami to szansa na publikacje w mediach fachowych, a także o charakterze ogólnym ze wskazaniem na redakcje zainteresowane tematami biznesowymi. Nasze wirtualne strony produktowe odwiedzają przedstawiciele mediów, którzy poszukują informacji na temat danej branży. Targami interesuje się telewizja, radio, prasa a także redakcje internetowe.

MTP Kontakt dla mediów

Aby ułatwić nawiązanie kontaktów z dziennikarzami dajemy Państwu możliwość wskazania osoby pierwszego kontaktu w firmie.

Informacje zamieszczamy:

  • w sekcji Informacje dla mediów/Serwis prasowy wystawców na okres od momentu zgłoszenia (nie wcześniej niż 4 miesiące przed danymi targami) do 1 miesiąca po zakończeniu targów,
  • w drukowanym biuletynie zbiorczym z kontaktami firmowymi dla mediów (dostępny w Centrum Prasowym podczas trwania danych targów).

MTP Press Centrum

Pakiet obejmuje:

  • umieszczenie przygotowanych przez firmę materiałów dla mediów na ekspozytorze w Centrum Prasowym podczas dobywania się targów,
  • wyłożenie magazynów wydawnictwa = wystawcy (z wyłączeniem ulotek promocyjnych wystawcy) na ekspozyturze w Centrum Prasowym podczas trwania danych targów.

Państwa materiały w centrum uwagi. Podczas targów Centrum Prasowe spełnia szczególną rolę - jest miejscem pracy i odpoczynku dla dziennikarzy, forum wymiany doświadczeń i przeprowadzania wywiadów.

 

Poznaj zalety Serwisu Prasowego Wystawcy (pobierz)

Kontakt:

Małgorzata Barczak

tel +48 61 869 2524, fax +48 61 869 2960
e-mail: malgorzata.barczakat mtp.pl

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact